آموزش عربی برای گردشگری معهد الضاد لتعليم العربية للناطقين بغيرها في ايران A.L.I-Arabic Language Institute in Iran آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان بهره مند از اساتيد خبره و كار آزموده  برگزارى دوره ها در کوتاه ترین زمان با نتایج درخشان انضباط آموزشى و ادارى و كيفيت بالاى آموزشی برگزار كننده دوره هاى متنوع، منظم و مستمر  بهره مند از متد، شيوه نامه و كتب انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

وبلاگ آموزشی

معرفی وسایل آشپزخانه به زبان عربی
مکالمه فصیح

معرفی وسایل آشپزخانه به عربی

این ویدیو درباره وسایل آشپزخانه است و به آموزش وسایلی مثل: قاشق، چنگال، چاقو، ملاقه، بشقاب، فنجان، قوری، قابلمه، ماهیتابه، ترازو به زبان عربی می پردازد.

ادامه مطلب »
داستان کیف پول به عربی + داستان به عربی
مکالمه فصیح

داستان کیف پول به عربی

داستان دو برادر است که کیف پولی را در کلاس مدرسه پیدا می کنند. یکی از آن ها وسوسه می شود که پول های داخلش را بردارد ولی دیگری مانع او از این کار می شود و کیف را به معلم مدرسه می دهند تا به صاحبش برگرداند…..

ادامه مطلب »
مکالمه میان هند و عائشه به عربی
مکالمه فصیح

مکالمه میان هند و عائشه به عربی

این ویدیو، گفت و گوی میان هند و عائشه درباره مشارکت هند در کلاس های زبان عربی است. او قبلا زبان عربی را در کشورش خوانده و الان می خواهد در مصر آن را کامل کند زیرا او برای فهم قرآن به زبان عربی نیاز دارد.

ادامه مطلب »
انیمیشن کلاغ تشنه به عربی مکالمه فصیح
مکالمه فصیح

انیمیشن کلاغ تشنه به عربی

ویدئو ” کلاغ تشنه ” ، مربوط به آموزش مکالمه فصیح است و مناسب سطح مقدماتی می باشد.در یکی از روزهای گرم تابستان، کلاغی بود که تشنه بود و به این طرف و آن طرف پرواز می کرد تا آبی بیابد.

ادامه مطلب »