نخستین آموزشگاهِ اختصاصىِ زبان عربی در ایران معهد الضاد لتعليم العربية للناطقين بغيرها في ايران A.L.I-Arabic Language Institute in Iran آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان با پشتوانه ٣٠ سال فعاليتِ آموزشی و آموزشگاهی بهره مند از اساتيد خبره و كار آزموده  تجربه آموزش چندین هزار زبان آموز از دهه هفتاد برگزارى دوره ها در کوتاه ترین زمان با نتایج درخشان انضباط آموزشى و ادارى و كيفيت بالاى آموزشی برگزار كننده دوره هاى متنوع، منظم و مستمر  بهره مند از متد، شيوه نامه و كتب انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

وبلاگ آموزشی

تا چه سطحی زبان بخونم؟! آموزش زبان عربی
وبلاگ آموزشی
مدیریت سایت

تا چه سطحی زبان بخونم؟! | نقشه راه یادگیری زبان عربی

تا چه سطحی زبان بخونم؟! تا چه سطحی خوندن زبان لازمه يا كافیه؟ جزو سوالت متداولی است که در اکثر مواقع بعنوان یکی از چالش های یادگیری زبان مطرح می شود. اگر نظر ما رو میخوای من با چند تا مثال بهت میگم.

ادامه مطلب »
عمومی
مدیریت سایت

لهجه عراقی، شامی، خلیجی يا مکالمه عربی فصیح؟!

زبان عربی مانند درختی است که ریشه و ساقه اش فصیح و شاخه هايش لهجه ها هستند. اساس و بنیان تمام لهجه ها، زبان عربی فصیح است. چرا فصیح و چرا لهجه چالشی است که خیلی از فراگیران با آن روبه رو هستند.

ادامه مطلب »
لغت نامه
مدیریت سایت

كلمات جديد | مكالمه عربى

بخش پنجم را پشت سر گذاشته و  در این پست تصمیم داریم بخش ششم واژه ها را به شما معرفی کنیم ابتدا درخواست می شود که داستان را مطالعه نمائید،در انتهای این بخش از داستان واژه نامه قرار گرفته است که برای پیشرفت شما؛ موثر خواهد بود.

ادامه مطلب »
مکالمه فصیح
مدیریت سایت

كارتون أنا و أخي

کارتون ” من و برادرم ” جزو خاطرات کودکی و البته نوستالژی می باشدکه می توان گفت یکی از زیباترین کارتونهای دوران کودکی من که اهنگ زیبایی داشت من و برادرم بود. البته شانس اوردیم که جایی بودیم که عربی رو تونستم خوب یاد بگیرم.

ادامه مطلب »