آموزش عربی برای گردشگری معهد الضاد لتعليم العربية للناطقين بغيرها في ايران A.L.I-Arabic Language Institute in Iran آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان بهره مند از اساتيد خبره و كار آزموده  برگزارى دوره ها در کوتاه ترین زمان با نتایج درخشان انضباط آموزشى و ادارى و كيفيت بالاى آموزشی برگزار كننده دوره هاى متنوع، منظم و مستمر  بهره مند از متد، شيوه نامه و كتب انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

شیرموز

شیرموز | حليب الموز

 

إذا لَمْ تَتَمَكَّنْ مِن النَّومِ يُنْصَحُ بِأَكْلِ مَوزَةٍ مَعَ كَأْسِ حَليبٍ والإسْتِلْقاء بِدونِ حَرَكةٍ لمدةِ ١٥
(خَمسَ عَشْرةَ دقيقةً) فهذهِ العمليَّةُ سَتُخَدِّرُكَ طبيعيّاً.

اگر نتونستي بخوابي توصيه ميشه كه يك موز با يك ليوان شير بخوري و بدون حركت به مدت ١٥ دقيقه دراز بكشي .اين فرايند به طور طبيعي تو را كرخت ميكنه.


برای آشنایی با شیرموز می توانید متن زیر را مطالعه کنید.

شیر موز به نظر یک ماده بسیار شیرین و وسوسه کننده است اما اگر با مواد سالم تهیه شود می‌تواند مواد مغذی ضروری را برای بدن فراهم آورد.شما می‌توانید از موز و شیر کم چرب برای تهیه شیر موز استفاده کنید تا چربی و کالری اضافی وارد بدنتان نشود. ماست ساده یا ماست کم چرب به آن اضافه کنید. شما می‌توانید میوه‌های یخ زده همچون توت فرنگی، انبه یا سایر مواد را به شیر موز خود اضافه کنید تا ارزش تغذیه‌ای آن را چند برابر نمایید.
یک لیوان شیر موز با یک دوم پیمانه موز خرد شده و یک پیمانه شیر کم چرب تهیه می‌شود و تنها ۱۶۰ کالری دارد. شیر موز منبع خوبی از فیبرها و پروتئین‌های سالم است.

زمانی که عجله دارید و می‌خواهید از وعده صبحانه چشم پوشی کنید، یک لیوان شیر موز می‌تواند راه حل ساده و سریعی باشد.
برای اینکه بدنتان انرژی کافی داشته باشد باید وعده صبحانه را مصرف کنید.
اگر در طول روز به تنقلات نیاز داشتید به جای استفاده از مواد ناسالم از شیر موز استفاده کنید.