آموزش عربی برای گردشگری معهد الضاد لتعليم العربية للناطقين بغيرها في ايران A.L.I-Arabic Language Institute in Iran آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان بهره مند از اساتيد خبره و كار آزموده  برگزارى دوره ها در کوتاه ترین زمان با نتایج درخشان انضباط آموزشى و ادارى و كيفيت بالاى آموزشی برگزار كننده دوره هاى متنوع، منظم و مستمر  بهره مند از متد، شيوه نامه و كتب انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

به سمت كلاس های آموزش زبان عربی | معهدالضّاد

به سمت كلاس های آموزش زبان عربی | معهدالضّاد

معهدالضاد

اینجا یعنی تو كلاس های آموزشگاه مَعهَدُالضّاد فقط تو زمینه آموزش زبان عربی به طور تخصصی مهارت آموزی می كنیم. ٣٠ ساله كارمون تشكیل كلاس آموزش عربی و تدریس قواعد و ترجمه و مكالمه عربی و نوشتن كتاب و متد و شیوه نامه فقط برای آموزش زبان عربی.
خیلیا تو كل كشور ما رو میشناسن تا حالا چند ده هزار نفر تو كلاسامون شركت كردن و یاد گرفتن به عربی امروزی مكالمه كنن بنویسن بخونن گوش كنن ترجمه كنن و برن تو كنكور عربی رتبه بالا بگیرن و تو مدرسه و دانشگاه و حوزه، حرف اول رو تو زبان عربی بزنن.
اینجا به راه و روش و اصول علمی و امروزی آموزش زبان عربی خیلی اهمیت میدیم و به نقش روانشناسی تو یادگیری زبان عربی ، واقعا اعتقاد داریم مدل اجرای کلاسامون طورىِ كه زبان آموزا از همون ساعت اول با جرأت و همه به یك اندازه و چند برابر معلم زبان، تو كلاس ها عربى حرف میزنن و مى نویسن و …

منابع آموزشى زبان عربی

به سمت كلاس های آموزش عربی

كلاسا بیشتر جنبه بازی و تفریح داره با تخیل كردن و تصویر سازی مثل بچه ها زبون یاد می گیریم واسه همینِ كه خسته نمیشیم تازه آخر كلاس كلی هم انرژی داریم اصلا نمی فهمیم كلاس كی تموم شد. اینجا تو کلاس های عربی همه تو لحظه هستیم فارغ از خاطرات گذشته و مخاطرات آینده كودك درونمون فعال، فعال نمی ترسیم استرس نداریم خجالت نمی كشیم و غرور هم نداریم. مثل بچگیا از بازی یادگیری لذت میبریم و كلی كیف می كنیم و آخرش می بینیم داریم به عربی مكالمه می كنیم و زبان عربی رو می فهمیم! ذهنمون رو از خاطرات بد گذشته تو مدرسه و دانشگاه و درس و مشق اجباری و قواعد خشك عربی پاك كردیم انگار تازه متولد شدیم با كنجكاوی، پر انرژی و خوشحال بازی می كنیم و حواسمون نیست داریم زبان عربی یاد می گیریم حتی تو كلاسای قواعد عربی، تدریس قواعد نداریم میدونیم كه قواعد رو تو دلِ زبان باید یاد گرفت و به كار برد نه مثل یه هدفِ سخت دنبالش دوید و خسته شد و آخرش نفهمید كه اصلا به چه درد مى خورْد!

آموزش زبان عربی در معهدالضاد

خلاصه اینجا دنیای آموزش زبان عربی یه دنیای دیگه اس فقط باید با انگیزه و تلاش و پشتكار دلتو بسپاری به حال و هوای تازه ی بازی شیرین یادگیری عربی تو كلاسای معهدالضّاد و هر چی گذشته اس تو آموزش عربی رو بدی به بادِ فراموشی!

شماری از نظرات زبان آموزان

 

پیوندهای پیشنهادی :

دیدگاه کاربران
  • محمدی خواه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

    با سلام از مجموعه معهدالضاد. بنده موافق نظراتی هستم که در این صفحه گوش دادم و واقعا آموزش های با کیفیتی را ارائه می دهند.

    • مدیریت سایت ۱۲ فروردین ۱۴۰۱

      تشکر و خرسندیم از همراهی شما.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *