بالاترین اعتبار بین المللی در زمینه آموزش زبان عربی آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان پشتوانه علمی و تجربی 30 ساله برخورداری از برترین اساتید آموزش به چند ده هزار زبان آموز از دهه هفتاد تکمیل دوره ها در کوتاه ترین زمان کیفیت بالای آموزش امکانات و تجهیزات مناسب قیمت عالی به نسبت کیفیت آموزش استفاده از منابع آموزشی انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته مکالمه عربی در تهران

دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته

مکالمه عربی

در تهران

 

خیلی‌ها با مفاهیمی همچون آیلتس IELTS و تافل TOFEL انگلیسی آشنایی دارند. ماه‌ها و شاید سال‌های زیادی را صرف خرید کتاب یا بسته‌های آموزش مکالمه انگلیسی کردند یا از یک موسسه زبان به آموزشگاه زبان دیگر در حال نقل و انتقال هستند. از دوست و آشنا آدرس بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و دوره‌های ترمیک و فشرده و نیمه‌فشرده زبان را پرس‌وجو می‌کنند.

اما اکنون که سال‌ها می گذرد وقتی به آن روزها  فکر می‌کنند می‌بینند آخر یادگیری زبان انگلیسی یا زبان عربی در مدرسه و دبیرستان به گرامر انگلیسی یا قواعد عربی ختم شد و نهایتا قبولی در امتحانات و دست آخر گذر از سد بلند کنکور و ورود به دانشگاه. البته با کمک فنون تست زنی و حفظ طوطی وار گرامر انگلیسی و قواعد عربی و واژگان پر کاربرد و … است.

بعضی وقت‌ها آموزش زبان در موسسه آموزش زبان با یک قدم پیشرفت، آنها را به ترجمه فارسی به انگلیسی واژگان یا جملات در ذهن می‌رساند. یا با تلاش خودشان در ترجمه متون عربی یا انگلیسی به فارسی مهارتی به دست می‌آوردند.

اگر جواب این سوال‌ها هنوز مهم است یا این روزها با چالش یادگیری یک زبان خارجی رو به رو هستید، شاید جالب باشد که بدانید برای اولین بار در سال ۱۳۸۸ با چاپ کتاب «زبان را ببلعید، مزمزه نکنید» پاسخ به این پرسش‌ها و صدها پرسش دیگر در زمینه‌ی روان شناسی و روش شناسی آموزش زبان‌های خارجی آغاز شد و امروزه این کتاب به محور آموزش موفق و موثر مهارت‌های مکالمه زبان عربی و بعد، انگلیسی در «مَعْهَدُ الضَّاد» تبدیل شده است.

من می خواهم عربی یاد بگیرم.

دوره‌های آموزش مکالمه عربی در معهد الضاد به صورت مداوم در جریان است، علاقه‌مندان با مراجعه به سایت Portal.zaadnet.ir می‌توانند در این این دوره ها شرکت نمائید. ضمناً درصورت نیاز به تعیین سطح می توانید با واحد اداری معهدالضاد در ارتباط باشید.

  • شعبه ۱: خیابان انقلاب اسلامی، ابتدای فلسطین جنوبی، پلاک ۲۸۶
  • شعبه ۲ : خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از زرتشت شرقی، کوچه پرستو، پلاک ۲۰
    ———————————————-
  • تلفن تماس : ۶۶۱۷۶۰۱۷ – ۸۸۴۴۹۹۸۴
  • ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه: ۹:۰۰ – ۱۹:۰۰ جمعه: ۹:۰۰ – ۱۲:۰۰