📚💽مجموعه “لغة الضّاد” شامل ٣بسته مقدماتى، ميانى و پيشرفته، صفر تا صد مكالمه فصيح زبان عربي معاصر را با شيوه اى علمى و مبتكرانه و رويكردى كاربردى و روشمند آموزش مى دهد:

بسته مقدماتى:

📕💽كتاب و CD قرمز: مقدماتى١

📒💽كتاب و CD زرد: مقدماتى٢

قيمت بسته:١٣٠هزار تومان

……….

بسته ميانى:

📘💽كتاب و CD آبى : ميانى١

📗💽كتاب و CD سبز: ميانى٢

قيمت بسته:١٥٠هزار تومان

………

بسته پيشرفته:

📙💽كتاب و CD بنفش: پيشرفته

قيمت بسته: ٧٥هزار تومان

قيمت مجموعه “لغةالضّاد”:٣٥٥هزار تومان

………

📚💽مجموعه “قواعدالضّاد” در ٢ جلد تأليف شده است و  براى اولين بار كتب قواعد به همراه سى دى هاى صوتى، ارائه مى شود. اين مجموعه با رويكرد آموزش كاربردى زبان عربي از كنكور كارشناسى تا دكترى و تا سطح خارج حوزه، شما را از هر كلاس و دوره آموزش قواعد بى نياز مى كند:

📔💽كتاب اول و CD (صرف)

📔💽كتاب دوم و CD (نحو)

قيمت مجموعه “قواعدالضّاد”:١٢٠هزار تومان

………

📕💽 “معجم الضّاد” فرهنگ موضوعى كاربردى فارسى به عربى به همراه سى دى صوتى حاوى تلفظ صحيح زبان عربى، حدود ٧٠٠٠ كلمه، اصطلاح و جمله ى كاربردى و معاصر را براى صحبت كردن و نوشتن در نزديك به ٤٠ موقعيت زندگى روزمره در اختيار شما قرار مى دهد.

قيمت بسته “معجم الضّاد”:

٤٠ هزار تومان

………

📗”زبان را ببلعيد،مزمزه نكنيد!”: هر آنچه درباره ى روش و روان شناسى يادگيرى زبان هاى خارجى بايد بدانيد در اين كتاب مى يابيد!

قيمت كتاب: ١٥ هزار تومان

………

✍️درباره مؤلف:”مهدى اصغرى” بيش از ٢٥ سال سابقه ى تدريس، تأليف، پژوهش، ترجمه، جذب و تربيت مدرس و مديريت آموزشي در دانشگاه ها، حوزه ها، و مؤسسات آموزشى كشور دارد. وى تأليف كتب را از سال١٣٧٩ آغاز و ظرف نزديك به ٢٠سال، كتاب ها را به پشتوانه بازخورد چند هزار ساعت تدريس در صدها كلاس، بارها ويرايش و به روز رسانى كرده است.

🔴طراحی هر بسته و مجموعه به صورتى است که علاقمندان با اطلاعات عربى در حد صفر با احساس نياز و با تلاش و پشتكار، مى توانند به مهارت هاى بالايى در كاربرد زبان عربى دست يابند. 👌

💵 قیمت كل محصولاتِ “مَعهَدُالضّاد”: ٥٣٠ هزار تومان

توجه: قيمت محصولات “مَعهَدُالضّاد” در سال١٣٩٨، على رغم افزايش ٧٠٠درصدى قيمت كاغذ در يك سال گذشته، با هدف و اميد تداوم روند آموزش، در مجموع حدود ٥٠ درصد افزايش يافته است.

💳جهت تهیه محصولات، مبلغ محصول را به شماره کارت:

6104337888297643

به نام موسسه “سخن سراى زبانزد آفاق”  بانك ملت واریز نموده و عکس فیش واريزى را به همراه آدرس دقیق و کدپستی و نام و نام خانوادگی و شماره تلفن ثابت و همراه به نشانى زیر ارسال نمایید:

تلفن هاى تماس:

٦٦١٧٦٠١٧-٠٢١

٨٨٤٤٩٩٨٤-٠٢١

٥٥٨٣٣٥٤-٠٩٣٥

🥀 بخش هايى از هر كتاب را مى توانيد در محصولات آموزشی قسمت کتب تألیفی مشاهده نمایید.

🎁 هزینه پست و پيك براى ارسال بسته ى كامل محصولات به عهده ی مركز بوده و رايگان است. 📪📦