آموزش عربی برای گردشگری معهد الضاد لتعليم العربية للناطقين بغيرها في ايران A.L.I-Arabic Language Institute in Iran آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان بهره مند از اساتيد خبره و كار آزموده  برگزارى دوره ها در کوتاه ترین زمان با نتایج درخشان انضباط آموزشى و ادارى و كيفيت بالاى آموزشی برگزار كننده دوره هاى متنوع، منظم و مستمر  بهره مند از متد، شيوه نامه و كتب انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

تجربه های زندگی را بیاموزیم بخش سوم

تجربه های زندگی

زندگی انسان ها و بالا و پایین های خودش را دارد؛ در دوره ای رئیس تان از شما راضی نیست؛ کسب و کارتان نگرفته است؛ با همسرتان دچار مشکل می شوید؛ مشکلات مالی را تجربه می کنید؛ خواب راحتی ندارید؛ مریضی به سراغتان می آید یا دچار درد های مزمن می شوید.

همه ما در طول مدت زندگی مان کم و بیش با چالش های متفاوتی روبرو می شویم. اغلب افراد در مقابله با مشکلات زندگی سردرگم می شوند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. این مشکلات می توانند در زندگی شخصی و یا کاری شما به وجود بیایند. افراد در مواقع مواجه با آنها سعی می کنند از مشکل فرار کنند تا از پذیرفتن واقعیت بگریزند.

در واقع فرار از مشکلات، بدترین کاری است که می توانید انجام دهید و تنها راه عبور از مشکلات، روبرو شدن با آنهاست. همچنین می توانید با شرکت در سمینار موفقیت، چگونگی عبور از موانع موجود بر سر راه موفقیت را از استاد احمد محمدی بیاموزید.

بروز مشکلات و موانع در زندگی اجتناب ناپذیر است. بهر حال، وقتی با مشکلات و موانع مواجه شدید برخی چیزها را بخاطر داشته باشید، اینکار به شما کمک می کند تا از پس این موانع بر آیید. وقتی همه چیز اشتباه بنظر می رسد، تمرین کنید تا به خودتان این چیزها را بگویید.

إقرأ و تعلَّم

بخوان و یادبگیر | در بخش سوم بخوان و یاد بگیر ۳ جمله را با زبان عربی و ترجمه فارسی برای زبان آموزان عزیز قرار داده ایم.

 

أكثرُ جزيرةٍ ازدحاماً بالسّكانِ في العالمِ تقَعُ في كولومبيَا وَيسكُنهَا١٢٠٠(ألفٌ وَ مئتاِ) شخصٍ !! ٩٠(تسعونَ) منزلاً وَمطعماً وَمَدرَسةً.

۱- پرجمعیت ترین جزیره مسکونی جهان در کشور کلمبیا می باشد که هزار و دویست نفر جمعیت دارد.این جزیره دارای نود خانه، رستوران و مدرسه است.

 

 

الحياةُ بَصَماتٌ نَترُكُهَا بَينَ الناسِ بالخيرِ أوِ الشَّرِ.
أختِرْ مَا يُميّزُكَ بينَهُمْ!
أترُكُ لكَ أثراً وَبَصْمَةَ خَيرٍ في كلِّ مكانٍ..

۲- زندگی اثر انگشت هایی است که به صورت خوبی و بدی در بین مردم به جا می گذاریم، پس آنچه که تو را متمایز می کند انتخاب کن! برای تو اثر خوبی در هر مکانی به جا میگذارم.

 

 

لا تجعَلْ ملابسَكَ أغلَى مَا فيكَ ..حتَّى لا تجدَ نفسَكَ يوماً أرخصَ مِمَّا تَرتدِي.

 

۳- لباسهایت را گرانبهاترین دارایی ات قرار مده..تا روزی خود را ارزان تر از آنچه می پوشی نیابی.