آموزش عربی برای گردشگری معهد الضاد لتعليم العربية للناطقين بغيرها في ايران A.L.I-Arabic Language Institute in Iran آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان بهره مند از اساتيد خبره و كار آزموده  برگزارى دوره ها در کوتاه ترین زمان با نتایج درخشان انضباط آموزشى و ادارى و كيفيت بالاى آموزشی برگزار كننده دوره هاى متنوع، منظم و مستمر  بهره مند از متد، شيوه نامه و كتب انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

معرفی اعضای خانواده در زبان عربی + فیلم

معرفی اعضای خانواده در زبان عربی + فیلم

ویدئو “معرفی اعضای خانواده در زبان عربی” مربوط به آموزش مکالمه فصیح است و مناسب سطح مقدماتی می باشد.در ابتدای گفتگو نیز که میان دو دوست صورت می گیرد، پیرامون فیسبوک و دنبال کننده هایشان نیز صحبت می شود.

معرفی خانواده :

در ابتدای شروع به یادگیری زبان عربی، ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که معرفی اعضای خانواده در زبان عربی چگونه است؟ چگونه می توانیم اعضای خانواده را به شکل صحیح معرفی کنیم؟ خانواده مهترین جزء یک جامعه محسوب می شود به همین دلیل است که پرسش در مورد اعضای خانواده جزو متداول ترین سوالاتی است که مطرح می شود. حال با یادگیری این اسلوب، می توانید علاوه برا افزایش دایره لغات، اعضای خانواده خود را شرح دهید.


اطلاعات فیلم :

  • عنوان : معرفی اعضای خانواده
  • زمان به دقیقه : ۰۲:۵۱ دقیقه
  • سطح : مقدماتی


برخى از جملات اين ويدئو به زبان عربى:

هذا أبي،هو رجل طويل هو عامل في مصنع السيارات:

اين پدر من است، او مردى بلند است و او در كارخانه ماشين كار مى كند.

هذه أمّي ، هي ربة بيت هي متعلمة و ماهرة الطبخ:

اين مادر من است، او يك خانه دار و تحصيل كرده و آشپز ماهرى است.

لدَيّ أخ كبير و أخت صغيرة:

يك برادر بزرگ و يك خواهر كوچك دارم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *