بالاترین اعتبار بین المللی در زمینه آموزش زبان عربی آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان پشتوانه علمی و تجربی 30 ساله برخورداری از برترین اساتید آموزش به چند ده هزار زبان آموز از دهه هفتاد تکمیل دوره ها در کوتاه ترین زمان کیفیت بالای آموزش امکانات و تجهیزات مناسب قیمت عالی به نسبت کیفیت آموزش استفاده از منابع آموزشی انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

چطور به حافظه خود در یادگیری کمک کنیم؟

طريقةٌ تُساعِدُ الذَّاكِرَةَ في الحِفظِ والاستِرجاعِ بِبَساطَةٍ
روشي كه به آساني، به حافظه در حفظ و يادآوري كمك مي كنه؟

اگر به دنبال تقویت حافظه خود هستید و می‌خواهید از ۱۰۰ درصد مغزتان استفاده کنید یا می‌خواهید هوش خود را تقویت کنید. اگر می‌خواهید بدانید که چطور می‌توانید مغز خود را فعال کنید و اینکه چه بخورید تا حافظه قوی داشته باشید با ما همراه باشید.

شما از خانه بیرون می روید، در را می بندید و ناگهان متوجه می شوید که کلید را جا گذاشته اید. احساس خیلی بدی در این لحظات به انسان دست می دهد. نشانه هایی از هوشیاری پایین یا کمی گیجی در فرد بسیار طبیعی است و اگر حس کریدید که کمی فراموشکار شده اید، بهتر است که ذهن خود را از خواب بیدار کنید و تمرین هایی را انجام دهید که حافظه شما را تقویت می کند.

چه بخواهید برای امتحان فردا سریعاً توانایی ذهنی‌تان را افزایش دهید یا چه بخواهید مغزتان را در مقابل بیماری‌ها محافظت کنید راه های مختلفی اشاره شده است. همانظور که اشاره شد فرقی نمی‌کنه که می‌خواین برای امتحان‌تون مطالعه کنین، یک زبان جدید رو یاد بگیرین، از زوال حافظه جلوگیری کنین یا می‌خواین از لحاظ ذهنی به اصطلاح تیز باقی بمونین. تقویت حافظه خیلی آسون‌تر از چیزیه که به نظر میاد. از چیزهایی که تقویت حافظه نیاز داره، می‌شه به تکنیک‌های جدید به خاطر سپاردن یا یک تغییر کلیدی در سبک زندگی اشاره کرد.

در این پست ما با یک تیر دو نشان را زدیم هم یک فیلم با گفتار عربی را منتشر نموده ایم که علاقه مندان به زبان عربی بتوانند مهارت خود را در زبان عربی افزایش داده و هم به شما اطلاعات کامل تری را در مورد حفظ و یادآوری می دهد.

 

معهدالضاد؛ بعنوان كانون آموزش زبان عربي در ايران؛ شما را در آموزش زبان عربی همراهی میکند.شما می توانید برای آشنایی با دوره های آموزشی کلید کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *