بالاترین اعتبار بین المللی در زمینه آموزش زبان عربی آموزش آکادمیک ، علمی و روشمند زبان پشتوانه علمی و تجربی 30 ساله برخورداری از برترین اساتید آموزش به چند ده هزار زبان آموز از دهه هفتاد تکمیل دوره ها در کوتاه ترین زمان کیفیت بالای آموزش امکانات و تجهیزات مناسب قیمت عالی به نسبت کیفیت آموزش استفاده از منابع آموزشی انحصاری لغه الضاد ، قواعدالضاد و معجم الضاد

دوره مقدماتی مکالمه عربی فصیح

Introductory Conversation

اطلاعات دوره مقدماتی مکالمه عربی فصیح

دوره مقدماتی مکالمه عربی فصیح:

مکالمه عربی فصیح در مرحله مقدماتی (تمهیدیة) شامل دو دوره ۴ ترمی (در مجموع ٨ ترم) که منبع تدریس در ۴ ترم اول، کتاب قرمز لغة الضاد و در ۴ ترم دوم، کتاب زرد لغة الضاد می باشد. درصورتی که تصمیم دارید مکالمه عربی فصیح را از پایه و مقدماتی شروع کنید این دوره بهترین گزینه برای شما می باشد.
دوره كامل مكالمه عربى فصيح در كلاس هاى حضورى و مجازى “معهدالضّاد” از آغاز مقدماتى تا پايان پيشرفته با محوريت آموزش ٤ مهارت اصلى زبان (خواندن، نوشتن،شنيدن و صحبت كردن) به ويژه صحبت گفتن، فقط در “٣٧٨ ساعت” به انجام مى رسد.

دوره مکالمه مقدماتی در ۱۲۸ ساعت برگزار و هر ترم ۱۶ ساعت است که حد مجاز غیبت زبان آموزان در هر ترم ۴ جلسه ۱/۵ ساعته ( ۶ ساعت ) می باشد. ضمناً دوره ها به ۲ صورت عادی (۱ روز در هفته) و نیمه فشرده (۲ روز در هفته) برگزار می شود.

در دوره مقدماتی هر زبان آموز در پایان هر ترم توسط مدرس ارزیابی می شود و بر اساس عملکرد آن زبان آموز در صورت اخذ نمره ناجح (قبول) می تواند وارد ترم بعد شود در غیر این صورت مي بايست ترم را تکرار كند. همچنين در پایان هر کتاب؛ زبان آموزان در آزمون کتبی شرکت مى كنند.

در این دوره چه چیزهایی را یاد می گیریم؟

متد آموزشی معهدالضاد به گونه ای است که در اولین جلسه شما شروع به حرف زدن به زبان عربی می کنید و در طول این دوره در قالب های آموزشی پرسش و پاسخ، حل تمرین و شرکت در حوار مفتوح (مکالمه آزاد) شما می توانید به زبان عربی در قالب موضوعاتی مانند : سلام و احوالپرسی ، معرفى خود و ديگران، خانواده، سفر، تحصيل، كار ، سرگرمى، تفريح و ….. مکالمه داشته باشید.

 

نوع دوره برگزاری:

فشرده : هر ترم ٢ هفته
طول دوره :١١ ماه

نیمه فشرده:هر ترم ٣ هفته
طول دوره:١٥ ماه

عادی: هر ترم یك ماه و نیم
طول دوره : ٣٢ ماه(٢ سال و ۸ ماه)

نحوه ثبت نام در دوره ها:

از طریق پورتال آموزشی معهدالضاد؛ یک اکانت ایجاد نمائید و سپس بعد از ورود به پورتال آموزشی در دوره ها شرکت کنید؛ یا محصولات آموزشی سفارش دهید.

برای ثبت نام کلیک کنید.

پورتال آموزشی چیست ؟

پیشنهاد می شود مطالب زیر مطالعه شود:

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *