021 8844 9984 0935 5583 354

کلاس آموزش مکالمه عربی

خیلی از ما با مفاهیمی همچون آیلتس IELTS و تافل TOFEL انگلیسی آشنایی کامل داریم و شاید ماه ها و سال های زیادی را صرف خرید کتاب یا بسته های آموزش مکالمه انگلیسی کردیم یا از یک موسسه زبان به آموزشگاه زبان دیگر در حال نقل و انتقال بودیم و احیانا از دوست و آشنا آدرس بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و دوره های ترمیک و فشرده و نیمه فشرده زبان را پرس و جو می کردیم ولی الان که سال ها می گذرد وقتی به آن روز ها فکر می کنیم می بینیم آخر یادگیری زبان انگلیسی یا عربی در مدرسه و دبیرستان به گرامر زبان انگلیسی یا قواعد عربی ختم شد و نهایتا قبولی در امتحانات و دست آخر گذر از سد بلند کنکور و ورود به دانشگاه البته با کمک فنون تست زنی و حفظ طوطی وار گرامر انگلیسی و قواعد عربی و واژگان ….! خیلی وقت ها آموزش زبان در موسسه آموزش زبان های خارجی با یک قدم پیشرفت ما را به ترجمه فارسی به انگلیسی واژگان یا جملات می رساند یا شاید با تلاش خودمان در ترجمه متون عربی یا انگلیسی به فارسی مهارتی به دست می آوردیم.

اما همچنان در حسرت برقراری ارتباط با یک مکالمه کوتاه یا گفت و گوی ساده به زبان انگلیسی به سر بردیم و می بریم البته مکالمه عربی که جای خود را داشت و دارد چون هیچ وقت فکرش هم به ذهنمان خطور نمی کرد که دنبال یادگیری زبان محاوره عربی برویم چه برسد به اینکه دنبال موسسه آموزش زبان عربی بگردیم! راستی مشکل یادگیری زبان دوم در چه بود و هست؟ چرا باید فراگیری زبان خارجی این قدر سخت، طولانی و نگاه ما به آن دور از واقعیت باشد؟! آیا اشکال در کتاب های آموزش زبان بود یا آموزشگاه زبان درست را انتخاب نکردیم و شاید اشکال در نحوه ی آموزش معلم زبان انگلیسی و عربی یا جهان بینی آموزش زبان بود و هست.

راستی آیا ممکن است ریشه مشکل در نگاه و روش من به عنوان یاد گیرنده زبان دوم باشد! اگر هنوز دانستن جواب این سؤال ها برایت مهم است یا این روزها با چالش یادگیری یک زبان خارجی رو به رو هستی، شاید برایت جالب باشد که بدانی برای اولین بار در سال ١٣٨٨ کتاب “زبان را ببلعید مزه مزه نکنید” پاسخ به این پرسش ها و صدها پرسش دیگر در زمینه ی آموزش زبان های خارجی را آغاز کرد و چند سالی است به محور آموزش موفق مهارت های مکالمه زبان عربی و انگلیسی در کوتاه ترین زمان به صدها زبان آموز در “مَعْهَدُ الضَّاد” تبدیل شده است. با مراجعه به سایت www.zaadnet.ir می توانید درباره ی ما بیشتر بدانید.

دوره های آموزش مکالمه عربی در معهد الضاد بصورت مرتب در جریان است.

یکی از دوره ها را انتخاب کرده و با زبان عربی جهانی شوید.

One thought on “کلاس آموزش مکالمه عربی

  1. سلام
    برای مکالمه زبان عربی نیازی به یادگیری قواعد نیز هست؟
    یا این که می توانم بدون دانستن قواعد عربی در کلاس مکالمه عربی شما شرکت کنم؟
    من دوره مکالمه عربی را در اینترنت دیدم و از انگلیسی به عربی بود. بدون اینکه از فارسی به عربی ترجمه شود.
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.